אודות חברת SMS

SMS תוכננה ופותחה מתוך מטרה להעניק פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים. החזון שמוביל את אנשי החברה הוא לעבור על כל התהליכים המורכבים או המסורבלים בתחום הביטוח והפיננסים - ולעשותם פשוטים וקלים לביצוע בזכות שימוש באמצעים טכנולוגיים חכמים, וכך לייעל את תהליכי השירות, התפעול והמכירה. צוות אנשי הפיתוח של המערכת כולל מומחים ממספר עולמות נרחב: פיננסים, ביטוחים, רגולציה, שיווק, תכנות ומחשוב. לכולם יחד מספר רב של שנות ניסיון ושיתוף פעולה שהניבו את היכולת ליצור פתרונות חכמים ואלגנטיים. גדלנו בעולם הביטוח והפיננסים ומתוכו אנו עסוקים בשיפור ומיטוב המערכת והשירות שלנו, מחפשים ללא הרף אחר פתרונות יותר ויותר אפקטיביים.

צוות מערך המומחים מקפיד לתת את המענה האולטימטיבי שיעניק לקהל לקוחותינו כלים לייעול העבודה ולחיסכון בזמן ומשאבים ובכך גם לאפשר להם להעניק ללקוחותיהם את השירות והמענה המקצועי הטובים ביותר.

אנא דברו איתנו!

אנו עומדים לרשותכם בכל נושא ולצורך כל עניין, שמחים לשמוע אתכם ולשמור על קשר רציף כדי להבין את כל הצרכים המקצועיים שלכם ולספק להם פתרונות.

שנת הקמה: 2010
תחום עיסוק: פיתוח פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחומי הביטוח והפיננסים
מערכת ליבה: SMS2010
ח.פ. 514411974

צרו איתנו קשר

פיתחנו את המערכת בכדי לתת את המענה האולטימטיבי לאנשי הביטוח והפיננסים.

נשמח לשוחח, להסביר יותר ולתת תשובה לכל שאלה.

שירות תמיכה והדרכה

מחלקת שירות הלקוחות וההדרכה, מעניקים מענה מקצועי והדרכתי מידי יום, הן באמצעות הטלפון והן באמצעות פגישות וירטואליות ופרונטליות.

שעות הפעילות בימים: א - ה בין השעות: 8:30-17:00

077-5492686

המותגים שלנו

logo
הדרך הקלה לעבודה יעילה
סימולטור נכסים
סימולטור ייחודי המשלב את ה"גמל-נט", "פנסיה-נט" ו"ביטוח-נט" במקום אחד

Copyright © 2023 S.M.S. Service Management Systems LTD All Rights Reserved.