דף הדרכה - SMS 2010 הרפרנט האישי שלך

 
סוכן יקר!
המערכת מאוד קלה לשימוש ומיועדת להפקת טפסים חכמים, שימוש בסימולטורים מתקדמים בתחום הפהנסיוני והפרט ויצירת מסמכי הנמקה ממוחשבים של כל החברות וכל המוצרים במהירות שיא ובסופו של דבר לאפשר לך יותר זמן פנוי!
 
המערכת הומלצה לשימוש על ידי לשכת סוכני הביטוח בישראל לאחר שנבחנה ע"י ועדה מיוחדת מטעם הלשכה ובוצעו האפיונים הדרושים בהתאם להנחיות הלשכה. הנתונים מתעדכנים ומוזנים במערכת מאתר משרד האוצר (פנסיהנט, ביטוחנט וגמלנט) וקיים בנק תשובות מובנה הניתן לשינוי והוספה בהתאם לצורך. כמו כן המערכת כוללת מחשבון פנסיה המיועד למסמכי הנמקה.
 
 
הרשמה ראשונית למערכת - תוך 30 שניות! ההרשמה למערכת מאוד פשוטה ותוך 30 שניות אתה יכול להתחיל לעבוד עם המערכת. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להכנס לעמוד ההרשמה, למלא את כל השדות בצורה מסודרת. תוך מספר רגעים ישלח אליך למייל באופן אוטומטי שם משתמש וסיסמא, מיד תוכל להתחיל להשתמש במערכת.
להרשמה ראשונה למערכת לחץ כאן
 
 
כניסה למערכת. לאחר שנרשמת למערכת הקלד בעמוד הכניסה את שם המשתמש והסיסמא שקיבלת במייל. זהו.... אתה בעמוד ה"ראשי" ומוזמן להכין את המסמך. למעבר לעמוד הכניסה למערכת לחץ כאן
 
 

"אין חכם כבעל ניסיון" הסדר מיוחד לחברי לשכה


פרוש: אדם מחכים מן הניסיון. ככל שלאדם יש יותר ניסיון, כך הוא יודע יותר וחכם יותר.
אנחנו מאמינים כי חשוב לאפשר לך להתנסות במערכת טרם תחליט על שימוש באופן קבוע. בהתאם לתנאי לשכת סוכני הביטוח בישראל, כל סוכן יהיה זכאי לקבל שבועיים חינם ולהתנסות במערכת ללא מחוייבות כלשהי. בתום התקופה תחליט האם ברצונך להמשיך ולהתשתמש במערכת בהתאם לתנאי הלשכה. כמו כן קיים הסדר השתתפות במימון המערכת עם בתי השקעות וחברות ביטוח נבחרים. אבל לפני הכל - בוא קודם כל תנסה, תבדוק ורק בסוף תחליט.....
 
 

הסבר ראשוני להפקת מסמך הנמקה וטפבים ממוחשבים (יתר הסימולטרים בנפרד)

 

הפקת מסמך הנמקה וטפסים ממוחשבים
להפקת הטפסים הממוחשבים שלושה שלבים עיקריים:
 
  • שלב א – הזנת פרטי לקוח
    • בחלק העליון יש להזין פרטי לקוח בסיסיים כגון שם משפחה, שם פרטי, ת.ז. מעמד, רמת סיכון מועדפת וכו`. במידה והנך מעוניין להזין פרטים נוספים ניתן לעשות זאת ע"י הקלקה על הכותרת "פרטי לקוח נוספים".
  • שלב ב – הזנת המוצר הקיים והמוצר הנבחר (נספח א)
    • בחלק זה כל מה עליך לעשות הוא לבחור את סוג המוצר ואת שם המוצר. על מנת להקל המערכת בנויה באופן שבו ניתן לבחור את המוצרים מתוך רשימה נפתחת. מיד עם הבחירה תפתח טבלת פרמטרים כנדרש בנספח א` ובמסמך ההנמקה. הטבלה תכלול נתונים המוזנים מאתרי משרד האוצר, כמו כן יתר הנתונים נשתלים באופן אוטמטי בכל אחד מהשדות. ניתן לבחור גם טופס הצעה.
  • שלב ג – אישור הנתונים והורדת המסמכים הממוחשבים
    • בשלב זה חובה עליך לאשר את הנתונים ולבצע תיקונים והשלמות במידת הצורך. חשוב להבהיר כי המערכת הינה כלי עזר להכנת מסמך ההנמקה ואינה מחליפה את תהליך הייעוץ הניתן ע"י בעל רישיון משווק פנסיוני כנדרש בחוק. לאחר אישורך ניתן להוריד את המסמך להדפסה ו/או חתימה ממוחשבת. (ניתן לשלוף את המסמך בכל עת מתיק הלקוח)
לשאלות ותשובות נפוצות לחץ כאן
 
 

דגשים לעניין מסמך ההנמקה (יתר הסימולטורים בנפרד)

 
העתק ללקוח – במעמד הייעוץ עליך להשאיר העתק ללקוח. החל משנת 2011 הנך נדרש לערוך מסמך הנמקה באופן ממוחשב. במידה ואינך מסוגל לעשות זאת במעמד הפגישה עליך להעביר ללקוח העתק מודפס שנערך בצורה ממוחשבת תוך 14 ימים ממועד הפגישה.
 
העתק למשווק הפנסיוני - עפ"י התקנות הנך נדרש לשמור את מסמך ההנמקה למשך 7 שנים ולהציגו ללקוח תוך 3 ימי עסקים במידה והתבקשת על ידו.
 
העתק לגוף המוסדי - העתק ממסמך ההנמקה חובה להעביר לגוף המוסדי. ההעתק יכלול רק את הפרמטרים הרלוונטים לגוף המוסדי ונתוני לקוח בסיסיים ואינו יכלול את מסמך ההנמקה במלואו.
 
 

משתמש חדש? הכן את המערכת לעבודה

 
כמשתמש חדש עליך להזין את הנתונים אודות הסוכנות הנדרשים עפ"י התקנות. מכיוון שנתונים אלה מוצגים בכל מסמך הנמקה חשוב למלאם בצורה מושלמת מיד עם הרשמתך הראשונית.
 
הקלק על הלשונית "עדכון פרטי סוכן" והזן את הנתונים הבאים:
פרטי הסוכן ופרטי הסוכנות
 
לוגו – סוכנויות נדרשות להציג את לוגו הסוכנות, ניתן לשתול לוגו תחת הכותרת "הוספת תמונה". הזנה של קובץ תמונה בלבד.
 
נספח ב – יש לרשום את שמות החברות איתם אתה עובד עפ"י הדירוג מהגבוה לנמוך. כמו כן יש לבחור את אופן הדירוג – עפ"י היקף התגמול או עפ"י היקף המכירות.
 
 
לשאלות והערות הנך מוזמן לפנות ל - info@sms2010.co.il או בטלפון 077-5492686
SMS 2010 הרפרנט האישי שלך
 
SMS2010 - מסמך הנמקה ממוחשב
ויביט - בניית אתרים